sunucupark_load
destek@sunucupark.com 0850 420 99 11 Hızlı Destek Müşteri Blog Ip Adresiniz : 54.198.15.20

Abonelik Sözleşmesi

SunucuPark Abonelik Sozlesmesi , hosting paketlerinin icerisindeki tum kullanim maddelerini icermektedir

SunucuPark'tan memnun kalmadiginiz taktirde hosting hizmetlerinizin bedeli 15 gun icerisinde tarafiniza iade edilecektir

Alan adı kayıt iişlemlerinizde hizmet iptalinin sağlanması mümkün değildir.

1.Hosting paketleri dosya paylaşımı,yedekleme,depolama gibi hosting kavramlarıyla ters düşecek amaçlar için kullanılamaz.

2.Hosting paketlerinde kullandığınız mail hizmeti toplu mail atımı ve spam için kullanılamaz, SunucuPARK bu tür kullanımlarda mail hesaplarınızn işleyişini durduracaktır.Toplu mail için ayrı bir hizmet alabilirsiniz.

3.Tüm Hosting paketlerinde hesap başına E-Posta kotası 250MB ve 1 saat içerisinde maksimum mail gönderim sayısı 150'dir.

4.Müşteriler kendi yedeklerini almalılardır,Opsiyonel yedekleme hizmeti almayan müşterilerimizin veri kayıplarından SunucuPARK sorumlu tutulamaz.

5.Hosting paketlerindeki sınırsız özellikler kullanım esaslarına göre sınırlandırılabilirler.Paylaşımlı hosting kuralları gereğince, sınırsız hosting paketlerinizi aynı sunucudaki müşterilerimize zarar vermeden kullanabilmektesiniz.Sınırsız hosting paketlerinde 50GB Disk kullanımından sonra SunucuPARK yetkilileri kullanımlarınızı incelemektedir ve gerekli gördüğünde SunucuPARK kullanımlarınızı sınırlayabilmektedir.

6.SunucuPARK gerekli gördüğünde IP, sunucu ve teknik altyapı değişikliğine gidebilir.

7.SunucuPARK gerekli gördüğünde hizmeti sonlandırma ve iade hakkına sahiptir.

8.SunucuPARK gerekli gördüğünde hosting paketlerinde değişikliğe gidebilmektedir.

9.SunucuPARK müşterilerine kaliteli bir hizmet verebilmek için maddelerin tümünün değiştirilme hakkını kendisinde saklı tutar.

SunucuPARK | İnternet Hizmetleri Hosting-Domain
Scroll to Top
Scroll to Top