sunucupark_load
destek@sunucupark.com 0850 420 9 911 Hızlı Destek Müşteri Blog Ip Adresiniz : 100.24.209.47

Cpanel Hosting Hizmeti ile SSD Performanslı Yönetimi Kolay Hosting Hizmeti


linux-bulut-sunucu

Cpanel Hosting Hizmetinde Alan Adı ve SSL Hediye !

Cpanel Hosting hizmeti edindiğinizde (CPanel XMini paketi hariç) alan adınız ve ssl 'iniz bizden hediye. SunucuPARK Cloud üzerinde yüksek performanslı SSD teknolojisi ile çalışmakta olan Cpanel hosting hizmetleri şimdi daha ekonomik. Kendinize uygun Cpanel hosting paketini seçin , hizmetiniz anında aktifleşsin.Karar veremiyor musunuz? Cpanel Hosting hizmetiniz için SunucuPARK mühendislerimize danışın! Yönetim panelinize müşteri alanınızdan tek tıkla ulaşın , dilerseniz mail hesaplarınızı SunucuPARK müşteri alanınızdan yönetin.Tüm Cpanel Hosting paketlerinde Cloudlinux teknolojisi aktif olmakla birlikte web sayfanızın performanslı bir şekilde çalışması için tüm optimizasyonlar teknik ekibimiz tarafından gerçekleştirilmiştir.


Yüksek performanslı, tek tıkla yüzlerce script kurulumu yapabileceğiniz , Cpanel Hosting paketlerimiz siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.

SunucuPARK Teknik Ekibi

bulut-sunucular SunucuPARK SSD Sunucuları ve yüksek performanslı alt yapısı ile sizlere kesintisiz kurumsal hizmet altyapısı sağlamaktadır. Cpanel Hosting hizmetlerinizin sürekliliği için 7/24 aktif destek ekibi ile çalışmaktadır.SunucuPARK kurumsal hizmetler için optimize edilmiş sunucular CloudLinux teknolojisi ile daha da güçlendirilmiştir.Web sitelerinizin ve verilerinizin güvenliği için Cage FS teknolojisini de kullanmaktayız.Cage FS teknolojisi ile aynı sunucu içerisindeki hosting hesaplarınızı diğer kullanıcılardan izole edip size özel bir alan oluşturmaktayız.Bu sayede tüm müşterilerimizin hosting hesapları aynı sunucu içerisinde güvenli ve yüksek performanslı bir şekilde barındırılmaktadır. Tüm sunucularımız Ankara lokasyonlu, Türkiye'nin en iyi verimerkezinde barındırılmakta olup hızlı bir internet erişimine sahiptir.


Hosting hizmetleriniz şimdi daha güçlü ve daha güvenli !

SunucuPark

SunucuPARK Kolay Yönetim Paneli


linux-bulut-sunucu

Hosting Hizmetinizi Kolayca Yönetin

Cpanel Kontrol Paneli ile hosting paketinizin kontrolü siz de! Firmanızın web sitesini mail hesaplarınızı Cpanel ile yönetebilirsiniz , Cpanel hosting paketinizin kontrol paneline bağlanın tek tıkla wordpress-joomla-opencart ve buna benzer yüzlerce içerik yönetim sistemi ve e ticaret paketlerini tek tıkla kurun , paneliniz üzerinden mail yönlendirmelerinizi mail listelerinizi , çalışanlarınızın mail kotalarını kolayca yönetin , mail hesaplarınızın kotasını dilediğiniz gibi şekillendirin. Size uygun hosting paketini seçin ve hizmetini aktifleşsin.

Hosting Paketleri & Kampanyalar

Linux Hosting Paketleri

Directadmin Panel Linux Hosting Paketleri

Scroll to Top
Scroll to Top