sunucupark_load
destek@sunucupark.com 0850 420 9 911 Hızlı Destek Müşteri Blog Ip Adresiniz : 3.81.73.233

Alan adını (Domain) hemen satın al!


linux-bulut-sunucu

Kurumsal firmanız veya bireysel alan adınızı geç kalmadan kayıt edin! com , net , org uzantılı alan adlarındaki fırsat kampanyalarını kaçırmayın!

Alan adı kaydınızı hemen gerçekleştirim.

Ücretsiz Alan Adı Kontrol Paneli.

Nameserver Yönlendirme,

Özel Nameserver Oluşturma,


domain_ara Kayıt 6.99$ Transfer 6.99$
domain_ara Kayıt 6.99$ Transfer 6.99$
domain_ara Kayıt 6.99$ Transfer 6.99$
domain_ara Kayıt 15.99$ Yenileme 15.99$

Alan Adı İşlemleri Hakkında Merak EttiklerinizBir web sitesi sahibi olabilmek için ilk yapmanız gereken işlem alan adı tescilidir.Alan adı kaydı yaptığınızda , alan adınızın haklarını satın almış olursunuz ve tescil etmiş olduğunuz alan adını sizden başkası kullanamaz.

Alan adınız , ödemeleriniz kredi kartı ile yapıldığında anında onaylanıp aktifleşmektedir , ödemelerinizi havale/eft ile yaptığınızda ödemeniz bize ulaştığı anda onaylanmaktadır ,havale/eft -> Pazartesi 09:00 - Cuma 17:00

Websitemiz üzerinden müşteri kaydı yapıp sisteme giriş yaptığınızda tescil etmek istediğiniz alan adınızın tescil işleminden sonra SunucuPark sistemine kayıtlı olan mail adresinize alan adınızın sahiplik bilgilerini onaylamanız için bir mail gönderilecektir. Maili onayladıktan sonra , buraya tıklayarak alan adınızın sahipliğini sorgulayabilirsiniz.

Alan adınızı SunucuPark üzerinden tescil ettiğinizde , Kullanıcı adı ve şifrenizle müşteri alanına giriş yapıp , Alan adlarım - Domain sekmesinden alan adınızın yönetimini gerçekleştirebilmektesiniz.

SunucuPark kontrol paneli üzerinden , alan adı yönetimine tıklayıp nameserver güncelle butonu ile nameserver günellemesi gerçekleştirebilmektesiniz.

SunucuPark üzerinden alacağınız tüm hizmetlerin bedelini TL olarak ödemektesiniz , ödeme aşamasına geldiğinizde SunucuPark günlük dolar kurlarını baz alarak ödemenizi TL olarak almaktadır , TL fiyatını ödeme aşamasında görebilmektesiniz.

Alan adı transferi - domain transferi , bir alan adı tescil firmasındaki domainin başka bir alan adı tescil firmasına aktarılmasıdır. Hosting firmanızı değiştirme işleminiz ile aynıdır.

SunucuPark'ta alan adı transferi ücretsizdir , fakat alan adınız transfer edilirken 1 sene de yenilenmektedir , ( tescil süreniz 1 sene daha uzatılmaktadır.) bu çerçevede alan adı yenileme ücreti kadar ücret tahsis edilmesi gerekmektedir fakat SunucuPark aktif kampanyalarından alan adı transfer işlemi sırasında sadece 6.99$ ücret ödemektesiniz.

Alan adı kilidinizi SunucuPark Domain kontrol paneli altından ücretsiz bir şekilde kullanabilmektesiniz.

Scroll to Top
Scroll to Top