sunucupark_load
destek@sunucupark.com 0850 420 9 911 Hızlı Destek Müşteri Blog Ip Adresiniz : 100.24.209.47

Kurumsal Hosting hizmetimiz ile mail trafiğiniz sorunsuz ve daha hızlı!


linux-bulut-sunucu

Alan Adınızı seçin kurumsal mail hizmetiniz anında aktifleşsin!

Küçük bir işletme misiniz ? veya çok sayıda çalışanı olan bir firma ? SunucuPARK kurumsal hosting hizmetlerinde sizin için tüm seçenekler mevcut. İşletmenize uygun kurumsal hosting paketini seçin , karar veremiyor musunuz ? Hemen SunucuPARK'ı arayın , sizin için uygun paketi beraber seçelim. Kurumsal Hosting hizmetinizi SunucuPARK kolay yönetim paneli üzerinden yönetin , mail hesaplarınızı tanımlayın , mail hesaplarınıza kullanımlarına göre kota atayın. SunucuPARK yönetim paneli ile kurumsal hosting panelinizi kolayca yönetin! Kurumsal Hosting hizmetinizi vakit kaybetmeden SunucuPARK'a taşıyın.


Kurumsal Hizmetlerinizin sorunsuz ve kesintisiz bir şekilde çalışması için her zaman sizinleyiz, var olan kurumsal hizmetlerinizi SunucuPARK'a taşımaya karar verdiğinizde hizmetlerinizi ücretsiz bir şekilde SunucuPARK'a taşıyoruz.

SunucuPARK Hosting Teknik Ekibi

bulut-sunucular SunucuPARK SSD Sunucuları ve yüksek performanslı alt yapısı ile sizlere kesintisiz kurumsal hizmet altyapısı sağlamaktadır. Kurumsal Mail hizmetlerinizin sürekliliği için 7/24 aktif destek ekibi ile çalışmaktadır.SunucuPARK kurumsal hizmetler için optimize edilmiş sunucular CloudLinux teknolojisi ile daha da güçlendirilmiştir.Web sitelerinizin ve verilerinizin güvenliği için Cage FS teknolojisini de kullanmaktayız.Cage FS teknolojisi ile aynı sunucu içerisindeki hosting hesaplarınızı diğer kullanıcılardan izole edip size özel bir alan oluşturmaktayız.Bu sayede tüm müşterilerimizin kurumsal hosting hesapları aynı sunucu içerisinde güvenli ve yüksek performanslı bir şekilde barındırılmaktadır. Tüm sunucularımız Ankara lokasyonlu, Türkiye'nin en iyi verimerkezinde barındırılmakta olup hızlı bir internet erişimine sahiptir.


Kurumsal Hosting hizmetleriniz şimdi daha güçlü ve daha güvenli !

SunucuPark

SunucuPARK Kolay Hosting Yönetim Paneli


linux-bulut-sunucu

Kurumsal Hizmetlerinizi Kolayca Yönetin

SunucuPARK Kontrol Paneli ile kurumsal hosting paketinizin kontrolü siz de! Firmanızın web sitesini mail hesaplarınızı kolay panel ile yönetebilirsiniz , paneliniz üzerinden mail yönlendirmelerinizi mail listelerinizi , çalışanlarınızın mail kotalarını kolayca yönetin , mail hesaplarınızın kotasını , hosting paketinizin kotası çerçevesinde dilediğiniz gibi şekillendirin. Size uygun kurumsal hosting paketini seçin ve hizmetini aktifleşsin.

Hosting Paketleri & Kampanyalar

Linux Hosting Paketleri

Directadmin Panel Linux Hosting Paketleri

Scroll to Top
Scroll to Top