Sunucu Barındırma

Sunucunuz Bize Konuk Olsun!


Sunucunuzu Ankara lokasyonlu , gelişmiş altyapılı verimerkezimizde barındırın , sunucu barındırma hizmetimizden faydalanın.

Co-Location (Sunucu Barındırma) hizmetinde Datacenter' ımıza yerleştirilen bir web sunucusunun öncelikle geniş bant internet erişimi sağlanır. Data güvenliği oluşturulur, her türlü teknik desteği verilerek düzenli olarak yedekleri alınır, güncelleştirilmeleri kontrol edilir. Decicated (Kiralık) sunucu hizmetinden ayıran en büyük özelliği ise sunucunun hem yazılımlarının hem de donanımlarının müşteri tarafından kurulup, yüklenmesidir. Daha sonra hazır haldeki sunucu, datacentera alınarak internet bağlantısı sağlanır. İhtiyacınız olan teknik altyapıyı biz sağlayalım siz keyfini sürün!


Co-location (Sunucu Barındırma) hizmeti alan bir sunucuya erişim internet üzerinden genellikler bir kontrol paneli sayesinde sağlanır. Co-location hizmetinde kullanılacak server donanımı ve yazılımları müşteri tarafından sağlanır, hosting firması aksi belirtilmedikçe (Teknik Destek İstenmesi Gibi) bu sunucuyu yalnızca data center' ın da internete yüksek bant genişliği ile 7/24 online olarak bağlamakla yükümlüdür. Dedicated (kiralık sunucu) hizmetinde web server donanım maliyetine katlanmadan datacenter' ımızda bulunan sunucuları kiralayarak hemen hizmet almaya başlarsınız Co-location ve dedicated hizmetleri sayesinde kurum ve kuruluşlar, sahip oldukları kendi internet bağlantılarında trafik yaratmazlar. Yüksek bant genişliğine sahip olmayan firmalarda internet bağlantıları ile ilgili alt yapı çalışmalarında ekstra harcamalar yapmazlar.

Fiziksel Sunucu Barındırma Talep Formu - Ankara Sunucu Barındırma

SunucuPARK Teknik Ekibimiz sunucu özelliklerinize göre talebinizi mail adresinize yanıtlayacaktır.

Firma Adı-Ad Soyad


Sunucu Marka - Model


İletişim NumarasıMail Adresi


Talep-Açıklama